Příslušenství k systému Ritello

 

Čisticí systém Ritello se skládá z několika částí, které jsou součástí zakoupeného přístroje. Každá část je něčím výjimečná a má své specifické využití.

 

nadstavec na tvrde podlahy a steny ritello f9859

Nástavec na tvrdé podlahy a stěny

 

Používá se k čištění masivního dřeva, dlažeb nebo stěn. Připojením na teleskopickou tyč spojovacím kolíkem až zacvakne. Zvolte rychlost "Carpet" pro nejlepší čištění.

 prachovka ritello f4489

Prachovka

 

Ideální pro čištění stínidel, závěsů, TV obrazovek, rohů místností, hudebních systémů, umělých květin a rámů. Možnost připojení na malou prodlužovací kovovou tyč nebo na delší teleskopickou tyč. 

 univerzalna kefka ritello 84d7f

Univerzální kartáček

 

Používá se k čištění čalouněného nábytku, křesel, koberců na schodech, podušek a textilních povrchů. 

 stetec ritello 91dff

Štětec

 

Je určen k vysávání mezi nábytkem, pod a nad radiátory a na těžko dostupných místech jako jsou kouty oken a pod.

 

nadstavec fukanie ritello 49b52

Nástavec (foukání) 

 

Ideální na foukání balónků (narozeninové oslavy), plážových míčů, nafukovacích hraček a matrací. Vložením hadice na výfuk (otvor umístěný na zadní straně těla základní jednotky) může čistý vzduch vyfouknout částečky prachu z těžko dostupných míst jako je např. klávesnice atd.

uzky nadstavec na cistenie kutov ritello 003b8

Úzký nástavec na čištění koutů 

 

Úzká trubice může dosáhnout na taková místa jakými jsou např. zadní část chladničky, pod a mezi spotřebiči, vitríny nebo nábytek. Respektive může být použit buď na nasávání nebo foukání. Na foukání otevřeme výfukový otvor na zadní straně základní jednotky. Připevníme hadici do otevřeného výstupu a úzkou trubici upevníme na nástavec a následně oba kusy na prodlužovací kovovou tyč.

 teleskopicka trubica ritello 595a8

 Teleskopická trubice

 

Zasuňte teleskopickou tyč do prodlužovací tyče na konci hadice dokud spojovací kolík náležitě nezacvakne.

 rotacny nadstavec ritello f25c3

Rotační nástavec 

 

Rotační nástavec je ideální pro schody, čalouněný nábytek a na matrace. Je to rotační kartáč poháněný vzduchem (není potřeba silový zdroj). Použijte stupeň rychlosti "Carpet" pro nejlepší výkon. (volitelné příslušenství)

 vakuove vrecko ritello 0e33c

Vakuovací pytel 

 

Tento "Zip-lock" pytel je tak velký, že se do něj vejdou i největší polštáře. Umístěním polštáře dovnitř pytle můžete vysát prach zevnitř polštáře. K navrácení objemu přečištěným vzduchem jednoduše připojte hadici na výfukový průduch. (volitelné příslušenství)

 aromy ritello 75582

Aroma

 

Výběr ze 4 různých vůní pro Váš dům, či kancelář během úklidu. Jednoduše přidejte pár kapek do nádoby na vodu, stiskněte ON na základní jednotce a po krátkém čase je cítit svěží jarní vůni. (volitelné příslušenství)