Tuto recenzi jsme přesunuli na firemní stránku na Facebooku
 
 

Dobrý den,

jsem naprosto spokojená s kvalitou tohoto vysavače.Když jsem poprvé vyluxovala, styděla jsem se, kolik prachu a nepořádku jsem měla ve svém bytě. Myslela jsem si, že můj starší vysavač vysával perfektně a nedala jsem na něj dopustit. Opak je však pravdou. Část naší rodiny jsou astmatici a všichni alergici a cítím, že se mi po každém vysátí lépe dýchá. Můžu se i v pohodě zbavit roztočů. Všem ho vřele doporučuji, na našem trhu není lepší vysavač, byla to velmi dobrá investice a musím říci, že i moji známí si ho koupili, a jiní o tom přemýšlejí. Ještě nesmím opomenout výborného, vřelého a příjemného obchodníka, který nám nic nenutil a vše profesionálně a podrobně vysvětlil. Změnila jsem negativní názor na obchodníky, kteří dělají prezentaci ve vašem bytě.

H. Tancošová, Liberec

 


Dobrý den,

jsem velice nadšená. Vysavač jsem si sice nekoupila, ale ukázka se mi velmi líbila. Několik dní po ukázce se ke mě obchodní zástupce vrátil a přivezl mi velkou sadu nádobí za to, že jsem mu pomáhala s reklamou. Až mě to dojalo téměř k slzám. Dekuji moc.

Marcela Pihavková, Liberec

 


Zdravím,

Dříve jsem používal vysavač Rainbow, ale o ten jsem přišel u rozvodu. Pak se u mě objevil obchodní zástupce této značky a já byl zpočátku skeptický. Pak mi ale spadla čelist a já musel uznat, že ten výrobek je fakt super. Teď jsem velmi spokojeným uživatelem a hlevně za daleko lepší peníze. (celé jméno zde kvůli bývalé manželce neuvedu ;-) ).

Karel, Liberec

 


No vysavač máme asi pul roku,vše ok,zvolil jsem teno vysavač protože je srovnatelny s Rainbow ale o 20tis levnější,je sice držší,ale nemusím zhánět drahé a smradlavé sáčky,klepač dokonale vyklepe koberce a vše zustane ve vodě,nikdo my nemusel vysavač vnucovat,znám separační vysavače a proto jsem se rozhodl pro Ritello

Honza

 


Jsem taky velmi spokojená s vysavačem i s chováním zástupce firmy.

Děkuji Čvančarová, Liberec


Dobrý den,

čistící systém Ritello používám téměř rok. Za tuto dobu nebyl se systémem žádný problém, je perfektně zpracovaný, má snadnou obsluhu, má čistý a ve srovnání s mým starým vysavačem tišší chod. Co mě ale překvapuje, v jaké špíně jsme do té doby bydleli. Vysávala jsem jednou týdně a přišlo mi, že máme čisto, dokud jsem nepoužila Ritello. S ním mám pocit, že jednou týdně vysávat nestačí, protože vždy vylévám z nádobky hromady prachu, vlasů a všeho možného. Dokonce by u nás doma nikdo nepoznal, že bydlíme s dvěma psy :-) Pohodlné je, že nemusím dokupovat žádné pytlíky, nic takového..nemusím se o nic starat. Naplním čistou vodu a vím, že mám o vysavač postaráno. Velice mile mě překvapilo ovzduší po vysávání. Jelikož trpím alergií na vše možné vč. prachu, můj "uklízecí den" byl vždy den plný smrkání, kýchání a slz. Po použití tohoto vysavače je vzduch naprosto čistý, jak po dešti, proto ho využívám po celou dobu úklidu, protože mimo to, že perfektně vysává, skvěle čistí vzduch, takže když utírám prach, převlékám peřiny, Ritello stále běží ještě s přibalenou vůní a nemusím se bát házet s povlečením, protože většinu prachu ihned přístroj vycucne a já můžu klidně dýchat a mít pocit čistého vzduchu a hlavně bytu. Využívám prakticky všechny nástavce, takže si jednou za čas vysaju i sedací soupravu, žaluzie, rolety, málo přístupná místa jako za pračkou, kolem nábytku....zkrátka vysaju celý byt bez výjimky. Ritello bych rozhodně doporučila mimo jiné všem alergikům a pejskařům, Protože rotační kartáče se poperou s chlupy všeho druhu a když je pylová sezóna, vyčistím si před spaním vzduch a můžu v klidu spát.

Lucie T, LiberecFacebook www.facebook.com/ritello.cz